Opieka WordPress

Nasz Cel to Twój Sukces!

Dbamy o aktualność strony internetowej naszych klientów
Sprzątaczka przychodzi raz w tygodniu i doprowadza pokój do porządu, co kilka miesięcy dentysta sprawdza Twoje zęby, a samochód jest tu i ówdzie serwisowany. 

Równie przydatne jest comiesięczne utrzymanie witryny internetowej.

Formularz Kontaktowy

  Opieka WordPress

  Internet nigdy nie śpi, zawsze działa i działa, dlatego ważne jest, aby Twoja witryna była aktualizowana w regularnych odstępach czasu: strony wymagają ciągłych aktualizacji, kontroli bezpieczeństwa, optymalizacji wydajności i od czasu do czasu poprawek. Jeśli chcesz zachować czystość i funkcjonalność swojej witryny WordPress, możesz śmiało oddać ją w nasze ręce: znamy WordPress od podszewki i mamy już zainstalowane i zaktualizowane setki witryn WordPress.

  projektowanie stron www

  Bezpieczeństwo Witryny

  Hakerzy, piraci Internetu, do swoich ataków wykorzystują luki w zabezpieczeniach w nieaktualnych instalacjach WordPress, motywach lub wtyczkach. Utrzymując aktualność witryny i stosując kilka dodatkowych środków bezpieczeństwa, możemy zmniejszyć ryzyko wejścia na pokład Twojej witryny.

  Deweloperzy odpowiedzialni za WordPress będą nadal koncentrować się na ciągłym ulepszaniu WordPress. Chociaż dobrze to wiedzieć, oznacza to również, że o wiele więcej aktualizacji (a wraz z nimi możliwe konflikty lub błędy) będzie nadal przychodzić.

  Nieaktualne lub nieobsługiwane wtyczki mogą negatywnie wpłynąć na wydajność Twojej witryny. Oznacza to piasek na biegach i dużo przeciwnego wiatru: ponieważ jeśli Twoja witryna działa wolno, może to prowadzić do zmniejszenia liczby miejsc docelowych w wyszukiwarkach, a tym samym do mniejszego znalezienia w Internecie. A jeśli nie możesz siebie znaleźć, nie możesz zostać swoim klientem. Cały bałagan nawet zmniejszy Twoją sprzedaż pod koniec dnia.

  Masz biznes do prowadzenia. Utrzymanie strony internetowej kosztuje czas i nerwy, które można zainwestować w inne projekty. Podczas gdy Elbnetz zajmuje się wszystkimi sprawami technicznymi i sprawnym działaniem Twojej strony, możesz mieć wolną głowę.

  Ciągła Optymalizacja

  Optymalizacja witryn pod kątem wyszukiwarek (SEO) podejmuje działania, które sprawiają, że witryna jest widoczna pod odpowiednimi wyszukiwanymi hasłami (słowami kluczowymi) w organicznych wynikach wyszukiwania, aby jak najlepiej dotrzeć do odpowiedniej grupy docelowej. Nasza bezpłatna analiza SEO zapewnia wstępny przegląd tego, jak na ranking w wyszukiwarkach można wpłynąć poprzez poprawę poszczególnych czynników w Twojej witrynie. Analiza SEO jest odpowiednia, na przykład, aby zakwestionować Twoją strukturę i, jeśli to konieczne, dostosować ją w przyszłości. Istotną kwestią jest często niedoceniana łatwość obsługi serwisu internetowego, tzw. Użyteczność. Analiza internetowa może dostarczyć tutaj informacji, czy wskazówki dla użytkownika można jeszcze zoptymalizować. Dobra strona internetowa jest zaprojektowana tak, aby była jak najbardziej zrozumiała dla użytkowników i łatwa w nawigacji. Trudno jest pilnować wszystkich tych wymagań, a także je spełniać. Dlatego pierwsza weryfikacja witryny – którą przygotowujemy dla Ciebie w sposób przejrzysty i bezpłatny – to idealny sposób na skupienie się na kluczowych liczbach potrzebnych do rankingu Twojej witryny w wyszukiwarce Google.