Pozycjonowanie

Czym Jest Pozycjonowanie Stron?

Pozycjonowanie strony internetowej to jedna z ważniejszych czynności przy obsłudze strony internetowej, jeżeli chcesz, aby zwiększyć ilość odwiedzin Twojej strony. Codziennie coraz więcej ludzi korzysta z wyszukiwarek, a popularność tego rozwiązania nie maleje. Najpopularniejszą wyszukiwarką na dzień dzisiejszy jest Google, z której korzysta miesięcznie około 20 milionów użytkowników. Ciekawostką jest, iż jest to ponad 90% użytkowników w Polsce. Zgodnie z powyższym można wywnioskować, że jest to jedno z lepszych miejsc na prowadzenie biznesu i szukanie potencjalnych klientów. Warto dlatego zadbać, aby widoczność strony w tym miejscu dla użytkowników była jak najwygodniejsza.

Wyniki Wyszukiwania

Kiedy szukasz czegoś w internecie, najprawdopodobniej użyjesz do tego wyszukiwarki Google wpisując dowolne hasło. Następnie otrzymujemy listę stron internetowych, które są odpowiednio posortowane zależnie od jakości strony internetowej oraz najlepszego dopasowania do danego hasła. 

Mylnym jest myśleć, iż sortowanie to jest od najlepszej strony do najgorszej. Nawet najgorsza strona internetowa może znaleźć się na pierwszej pozycji, co właśnie jest zadaniem pozycjonowania!

Promocja strony internetowej może być wykonywana samodzielnie lub profesjonalnie co jest jedną z Naszych usług!

pozycjonowanie

Basic

999 mies.
 • Kilkanaście do kilkudziesięciu fraz
 • Optymalizacja strony internetowej
 • Linkbuilding
 • Promocja w Mapach Google
 • Copywritting
 • Content Marketing
 • Systematyczne planowanie strategii

Standard

1499 mies.
 • Kilkanaście do kilkudziesięciu fraz
 • Optymalizacja strony internetowej
 • Linkbuilding
 • Promocja w Mapach Google
 • Copywritting
 • Content Marketing
 • Systematyczne planowanie strategii

Premium

1999 mies.
 • Kilkadziesiąt fraz
 • Optymalizacja strony internetowej
 • Linkbuilding
 • Promocja w Mapach Google
 • Copywritting
 • Content Marketing
 • Systematyczne planowanie strategii

Skontaktuj się z Nami!

  opinie naszych klientów

  Solidna firma - strona działa bardzo dobrze! Po starcie strony, nie zostaje się samemu. Gdy ma się pytania czy potrzebuje pomocy, odpowiedź przychodzi w ciągu pół godziny i szybciej - kontakt super.
  JOBY.PL
  sprzęt do fotografii mobilnej

  ⭐⭐⭐⭐⭐

  Współpraca z firmą Dizajnersi przebiega wspaniale.
  Zależało nam na firmie, która szybko i kompleksowe odświeży i zaprojektuje stronę. Prowadzą bardzo przyjemnie szkolenia,
  Cech Wodzisław
  Cech Rzemieślników

  ⭐⭐⭐⭐⭐

  Jesteśmy zadowoleni z projektu strony i profesjonalnej realizacji Dizajnerskiej strony. Wideo które znajduje się na głównej stronie, także rewelacyjnie przygotowali.
  tomargaz
  gazy techniczne

  ⭐⭐⭐⭐⭐

  Strona Beef Master Tomaszny jest strzałem w dziesiątkę. Bardzo mi się podoba system z formularzem do składania zamówień na naszej stronie. Świetna robota!
  TOMASZNY
  ZAKŁAD MIĘSNY

  ⭐⭐⭐⭐⭐

  Dziękuję pięknie za współpracę przy pozycjonowaniu strony internetowej. Zespół Dizajnersi wykazał się dużym profesjonalizmem i jeszcze większą cierpliwością przy wykonaniu mojego zlecenia.
  ZAKŁAD FRYZJERSKI

  ⭐⭐⭐⭐⭐
  Wspaniałe podejście do tworzenia stron internetowych, Kreatywność na pierwszym miejscu. Serdecznie zachęcam do współpracy z chłopakami z Dizajnersów.
  Filadelfia
  Kościół

  ⭐⭐⭐⭐⭐

  Profesjonalne podejście do wymagań klienta, świetne wyczucie aktualnych trendów, konkurencyjna oferta. Warto zgłosić się do Dizajnersów, jeśli szukasz spersonalizowanej strony internetowej
  Dzięki pozycjonowaniu naszej strony internetowej przez Dizajnersów, zyskaliśmy nie tylko widoczność w sieci, ale również większe zaufanie i zainteresowanie ze strony naszych podopiecznych. Polecam!
  Bardzo polecam, kontakt niemal natychmiastowy.
  Do tego wszystko zrobione jak należy, każda moja sugestia wzięta pod uwagę.
  kosmetyki pielęgnacyjne

  ⭐⭐⭐⭐⭐
  Współpraca godna polecenia! O nic nie muszę się martwić, mam piękną stronę, wysoką pozycję w Google, w każdej chwili mogę liczyć na pomoc, ewentualne zmiany w wyglądzie strony.
  NOTOPSTRYK.COM
  FOTOGRAF

  ⭐⭐⭐⭐⭐

  Z tego miejsca serdeczne podziękowania dla ekipy Dizajnersi za poświęcony czas,
  cierpliwość i świetny efekt końcowy.
  Michał Szendzielorz
  Radca Prawny

  ⭐⭐⭐⭐⭐

  Polecamy współpracę z Dizajnersami. Nie boją się wyzwań, potrafią trafnie doradzić oraz przekazać własne pomysły w trakcie realizacji projektu. Co więcej, cierpliwie i profesjonalnie podchodzą do zleconych założeń.
  RESTAURACJA

  ⭐⭐⭐⭐⭐

  Jako klient jestem bardzo zadowolony z szybkości działania strony i obsługi klienta w firmie Dizajnersi. Zawsze otrzymuję szybką i fachową odpowiedź na moje pytania. Gorąco polecam!
  PRZEMYSŁAW SERWOTKA
  DJ

  ⭐⭐⭐⭐⭐

  Bardzo jestem zadowolony z jakości pracy wykonanej przez
  Dizajnersów, którzy stworzyli dla mnie świetnie zaprojektowany sklep internetowy oraz zadbali o skuteczne pozycjonowanie mojej strony firmowej w wyszukiwarkach Google.
  Projekt i wykonanie naszej strony internetowej są bardzo profesjonalne i estetyczne, co pozwala na łatwe i przyjemne korzystanie z niej. Dodatkowo, Dizajnersi byli bardzo pomocni i reagowali błyskawicznie na moje sugestie, aby stworzyć stronę, która spełnia moje potrzeby i oczekiwania.
  Jestem pod wrażeniem profesjonalnego podejścia Dizajnersów, którzy wykonali mi w bardzo szybkim tempie nowoczesną i funkcjonalną stronę internetową zgodnie z moimi wymaganiami.
  JUSTYNA MAREK
  DIETETYK

  ⭐⭐⭐⭐⭐

  Projektowanie Stron WWW

  Opracowujemy i projektujemy projekt, który pasuje do Twojej grupy docelowej i zawsze ma na uwadze Twoje kluczowe wskaźniki wydajności!

  Marketing Online

  Oferujemy profesjonalną optymalizację pod kątem wyszukiwarek (SEO), reklamy w wyszukiwarkach (SEA), content marketing oraz kampanie w mediach społecznościowych.

  Handel Elektroniczny

  Nasza agencja internetowa jest niezawodnym partnerem w handlu elektronicznym, począwszy od stworzenia nowego sklepu internetowego, poprzez utrzymanie produktów i treści, aż po optymalizację istniejącego sklepu internetowego.

  Mamy Swoją Siedzibę. W Internecie czujemy się jak w domu!

  Jako agencja oferujemy kompletną usługę cyfrową, dzięki której Twoje działania związane z Internetem staną się historią sukcesu. Od stworzenia nowej strony internetowej lub sklepu internetowego po marketing online, jako agencja oferująca pełen zakres usług jesteśmy kompetentnymi osobami kontaktowymi.

  Projektowanie Stron Internetowych 100%
  Marketing Online 65%
  Pozycjonowanie Stron WWW 89%
  Tworzenie Sklepów Internetowych 80%

  Nasze Usługi

  WordPress

  W obszarze projektowania stron internetowych opieramy się na popularnym i elastycznym systemie zarządzania treścią (CMS) WordPress. WordPress jest łatwy w użyciu i nauce, super wydajny i pełen opcji, które spodoba się zarówno początkującym, jak
  i profesjonalistom.

  Pozycjonowanie - Usługi SEO

  SEO to skrót od Search Engine Optimization,
  w którym liczba i jakość odwiedzin Twojej witryny są zwiększane poprzez organiczne wyniki wyszukiwania.

  SEA

  Reklama w wyszukiwarkach (SEA) to gałąź marketingu online. Reklamy w formie tekstu lub obrazów są wyświetlane w wyszukiwarkach takich jak Google czy Bing. Te reklamy pojawiają się następnie w SERP i przyciągają nowych gości
  i klientów!

  Media Społecznościowe

  Opracowujemy i projektujemy kampanie w mediach społecznościowych, które są dopasowane do Twojej grupy docelowej i zawsze mają na uwadze Twoje kluczowe wskaźniki wydajności!

  Marketing treści

  Wysokiej jakości treści mają ogromne znaczenie nie tylko dla optymalizacji pod kątem wyszukiwarek, ale także dla ogólnej strategii marketingu cyfrowego. Opracowujemy strategie i tworzymy treści dostosowane do grupy docelowej w formie pisemnej, graficznej oraz wideo.

  Handel Elektroniczny

  Od stworzenia nowego sklepu internetowego, przez utrzymanie produktów i treści, aż po optymalizację istniejącego sklepu internetowego, jesteśmy niezawodnym partnerem w handlu elektronicznym.
  wyszukiwarka-google
  🔎 Odsłony organiczne

  Strona z wynikami wyszukiwania zawiera reklamy, w zależności od wyników zapytania z lokalnego wyszukiwania, odsłon organicznych i wreszcie płatnych reklam.

  Kliknięcia w organiczne hity to ponad 50%!

  Oznacza to, że ponad 50% użytkowników, którzy wprowadzili zapytanie do wyszukiwarki, klika wyniki organiczne.

  💎 Więcej potencjalnych klientów to więcej klientów

  Ponieważ zostały one już uznane przez wyszukiwarkę za godne zaufania i odpowiednie.

  To świetny sposób na przyciągnięcie wartościowych potencjalnych klientów i potencjalnych klientów do Twojej witryny.

  W przeciwieństwie do reklam w wyszukiwarkach nie płacisz ani grosza za te kliknięcia!

  Dzięki temu zyskujesz odwiedzających, którzy szukają dokładnie tego, co oferujesz w Twojej witrynie!

  Innymi słowy, dzięki SEO lub optymalizacji wyszukiwarek zyskujesz więcej potencjalnych klientów.

  Absolutna sytuacja WIN-WIN, prawda?

  Agencja SEO

  Agencja SEO Dizajnersi oferuje swoim klientom kompleksowe usługi w zakresie optymalizacji wyszukiwarek, pozycjonowania i optymalizacji Google. Naszym priorytetem jest realizacja Twoich potrzeb w świecie online i zagwarantowanie Twoim stronom TOP pozycji w Google.

  Dizajnersi oferują optymalizację SEO na stronie, optymalizację SEO poza stroną i budowanie linków, optymalizację słów kluczowych, kontrolę SEO i audyt SEO, doradztwo i szkolenia w zakresie SEO, optymalizację lokalnych wyszukiwarek, pozycjonowanie międzynarodowe i pozycjonowanie e-commerce / pozycjonowanie sklepów internetowych.

  Ponieważ lądowanie na stronie 1 w Google oznacza czerpanie korzyści z ruchu w dużym stopniu BEZ dodatkowych kosztów reklamowych. Co może być przyjemniejsze dla firmy, usługodawcy lub firmy niż znalezienie odpowiednich potencjalnych klientów i zainteresowanych stron bez reklam.

  Agencja SEO umożliwia to. 

  Idziemy nawet dalej. Nasza agencja internetowa zajmująca się optymalizacją wyszukiwarek zmienia Twoje życzenia w rzeczywistość. To nie jest obietnica! Agencja SEO zapewnia wymierne wyniki, które w każdej chwili możesz sprawdzić w czasie rzeczywistym.

  Zdobądź przewagę dzięki optymalizacji pod kątem wyszukiwarek

  Twoje korzyści dzięki optymalizacji pod kątem wyszukiwarek. Większość witryn (91%) nie uzyskuje ruchu z wyszukiwarki. W ten sposób najważniejszy kanał ruchu zostaje utracony, a strona internetowa przestaje działać.

  Twoja strona główna zostanie znaleziona w agencji SEO Dizajnersi!

  Jedna prosta zasada: im więcej klientów odwiedza Twoją witrynę, tym większy zysk osiągnie. Najwyższe rankingi odgrywają ważną rolę dla firm, które promują swoje oferty w Internecie. Ludzie patrzą tylko na pierwsze 5-20 wyników. W większości przypadków jest to tylko pierwsza strona w Google. To ważny argument, który powinien przekonać Cię do dobrego pozycjonowania witryny. W naszej ofercie jako dodatkową opcję oferujemy również dobór słów kluczowych. Szczegółową analizę przeprowadzamy za pomocą narzędzi Google. Słowa kluczowe to słowa, które klient wpisuje w wyszukiwarkę, aby znaleźć to, czego szuka. Dobór słów kluczowych jest jednym z najważniejszych elementów naszej reklamy w wyszukiwarkach. Zanim wybierzemy odpowiednie słowa kluczowe,

  Wszyscy szukają w Google

  Pozycjonowanie to połączenie różnych technik zwiększania pozycji witryny w wynikach wyszukiwania. Internet jest dziś najlepszym, nieuniknionym i skutecznym miejscem do promowania Twojej firmy. Jednak profesjonalnie utworzona strona internetowa jest daleka od wystarczającej. Najmądrzejsza i najlepiej rozwinięta witryna w obszarze marketingu na nic się nie zda, jeśli nie pojawi się w rankingu Google Top. Najważniejsze w Internecie jest to, aby Twoja firma była widoczna i zawsze zwracała się bezpośrednio do Twojej grupy docelowej. Nie możemy dotrzeć do klienta, jeśli nie może nas znaleźć.

  Pozycjonowanie jako podstawa

  Posiadamy własne sprawdzone metody i techniki pozycjonowania, które wypracowaliśmy w oparciu o 12-letnie doświadczenie. Wyprzedzamy konkurencję know-how, które zdobyliśmy przez lata pracy.

  Nasze usługi obejmują:
  • Pozyskiwanie starannie wyselekcjonowanych linków
  • Optymalizacja kodu, struktury i zawartości serwisu
  • Bezpieczne i chronione prawem autorskim koncepcje rozwiązań oparte na naszym know-how

  Zależy Ci na dobrobycie Twojej firmy? Pamiętaj, że pozycjonowanie strony internetowej nie jest łatwą sprawą i wielu amatorów oferuje swoje usługi bez doświadczenia i planu. Po chwili klient zauważy, że ta praca nie przynosi owoców.

  Jak to działa?

  Podstawą wszelkich ulepszeń i środków w Twojej witrynie jest profesjonalna kontrola SEO. Sprawdzanie SEO jest bezpłatne, jeśli pozwolisz agencji SEO wdrożyć środki. Nie otrzymasz „żargonu technicznego SEO”, ale łatwo zrozumiały raport z sugestiami i zaleceniami. Abyś naprawdę wiedział, co robić.

  Agencja internetowa zajmująca się usługami SEO oferuje kompleksowe usługi w zakresie optymalizacji OnPage. Nasza agencja SEO systematycznie i konsekwentnie optymalizuje czynniki na stronie, które poprawiają Twój ranking w Google. W ramach optymalizacji OnPage badane i ulepszane są zarówno aspekty techniczne, jak i merytoryczne.

  Najlepsza witryna na nic się nie zda, jeśli nie zostanie znaleziona. Google i inne wyszukiwarki mierzą autorytet strony internetowej, między innymi za pomocą sygnałów kierujących do witryny z zewnątrz. Linki zwrotne i sygnały z mediów społecznościowych pomagają wzmocnić tę wiarygodność.

  Agencja SEO ma już doświadczenie i wiedzę, jak rozpoznawać i usuwać złe linki zwrotne oraz jak budować dobre, mocne linki zwrotne.

  Ponadto nasza agencja internetowa oferuje również profesjonalne publikowanie w mediach społecznościowych, aby Twoja witryna miała jak największy zasięg.

  Aby uzyskać najlepsze rankingi Google, światowej klasy treści muszą być tworzone z WARTOŚCIĄ DODANĄ. Nie zawsze jest to łatwe! Musisz dokładnie wiedzieć jakie zapytania dotyczą odpowiednich tematów i jakie zapytania, tj. które słowa kluczowe są odpowiednie dla Twojej firmy.

  Agencja zajmująca się optymalizacją wyszukiwarek pomoże Ci odkryć te słowa kluczowe.

  Oczywiście piszemy wysokiej jakości teksty zoptymalizowane pod kątem SEO na Twoje strony internetowe, aby Twoi potencjalni klienci zawsze mogli Cię znaleźć.

  Dzięki międzynarodowej optymalizacji wyszukiwarek możesz udostępniać treści w Google zoptymalizowane w kilku językach. Międzynarodowe pozycjonowanie pomaga dotrzeć do grup docelowych z różnych regionów lub grup docelowych z różnymi językami w tym samym regionie. Dobrym przykładem odnośnie do realiów lokalnego rynku Śląska
  są Czechy.

  Międzynarodowe SEO to znacznie więcej niż zwykłe tłumaczenie istniejących tekstów. Wyszukiwarka powinna również wiedzieć, jakie treści są przeznaczone dla jakich języków.

  Często zdarza się, że masz ugruntowany system: agencja, interfejsy, procesy pracy są już ugruntowane. Ale nadal potrzebujesz zewnętrznego widoku tego, gdzie teraz jesteś, jak powinieneś kontynuować. Gdzie są słabe punkty i gdzie jest jeszcze potencjał. Czy pieniądze wydane na marketing są rzeczywiście wykorzystywane efektywnie?

  A może sam chciałbyś zająć się pozycjonowaniem i potrzebujesz wsparcia w znalezieniu odpowiednich środków?

  W takich przypadkach nasza agencja internetowa i agencja SEO mogą Ci pomóc.

  Agencja wyszukiwarek zapewnia niezależne spostrzeżenia i konkretne sugestie, jak sprawić, by Twój projekt SEO odniósł sukces.

  Jeśli chcesz wyszkolić własny zespół, aby później osiągać jeszcze lepsze wyniki, Agencja SEO proponuje Ci usługę Coaching SEO.

  Chcesz wycisnąć więcej ze swojego sklepu? A może masz już sklep internetowy i chcesz się rozwijać?
  Chętnie doradzimy we wszystkim, od badania słów kluczowych po tworzenie tekstów kategorii i tekstów produktów.

  Lokalna optymalizacja pod kątem wyszukiwarek
  Chcesz, aby potencjalni klienci znaleźli Twój sklep? Wtedy nie da się obejść lokalnego SEO. Agencja SEO wspiera Cię w optymalizacji profilu Google Moja Firma i innych wpisów w sposób spójny i zgodny z Twoją witryną. Masz gwarancję pozyskania większej liczby potencjalnych klientów, którzy przyjdą do Ciebie lub zadzwonią bezpośrednio.

  Dlaczego My?

  Trwały efekt

  W przeciwieństwie do PPC (płatna reklama
  w wyszukiwarkach), stworzone efekty są utrzymywane w dłuższej perspektywie, dlatego aby zachować te efekty, należy zawsze pamiętać
  o wytycznych Google & Co. Nawet jeśli te się zmienią!

  Content Marketing

  Marketing online jest zróżnicowany i złożony. Niezależnie od tego, czy chcesz się reklamować, czy prowadzić marketing w mediach społecznościowych, dobrze zorganizowana i zoptymalizowana pod kątem konwersji strona internetowa jest podstawowym wymaganiem. W pzypadku, gdy chcesz umieścić reklamy Google Ads, sam Google podaje informacje
  o współczynniku jakości, który obejmuje również Twoja strona docelowa. Nic więc nie działa bez SEO!

  TOP10 już wkrótce

  380 nowych stron internetowych jest tworzonych co MINUTĘ! W internetowej dżungli musisz utorować sobie drogę, aby uzyskać widoczność i zasięg! Jak chcesz wyróżniać się z tłumu?

  Jak optymalizacja wyszukiwarek działa?

  Audyt SEO

  Najpierw analizowana jest istniejąca witryna. Przeprowadzane jest dogłębne przeszukiwanie i ujawniane są wszystkie słabości i możliwości poprawy. Kontrola SEO, która służy do sprawdzenia aktualnego stanu. Na podstawie tych wyników jako agencja SEO jesteśmy w stanie zapewnić zorientowaną na popyt optymalizację pod kątem wyszukiwarek w oparciu o aktualny stan pozycjonowanej strony internetowej.  Aby utrzymać swój ranking, musisz mieć oko na przepływy klientów, ruch, wskaźniki zaufania i wszelkie potrzeby optymalizacji.

  strona internetowa
  strona www

  Strategia SEO

  Opracowanie indywidualnej strategii SEO i strategii marketingu online
  O Twoich celach opowie Ci specjalista SEO. Poprzez konkretne pytania tworzymy obraz tego, co dokładnie chcesz osiągnąć dzięki swojej firmie.
  Strategia SEO jest odpowiednio przygotowana.

  Stworzenie mapy słów kluczowych

  Jest to fundamentalnie ważny element strategii SEO. Mapa słów kluczowych zawiera wszystkie istotne słowa kluczowe, dla których chcesz uzyskać pozycję w Google. W idealnym przypadku mapa słów kluczowych określa również strukturę strony internetowej. Mapa słów kluczowych powinna być również używana w sklepach internetowych.

  projekt logo
  projekty graficzne

  Optymalizacja SEO na stronie

  Dzięki optymalizacji OnPage zapewnia, że każdy róg strony jest optymalnie czytelny i indeksowany dla Google  i innych wyszukiwarek. Dizajnersi używają własnego zestawu narzędzi do optymalizacji OnPage. W ten sposób zapewniamy maksymalną skuteczność.

  Optymalizacja SEO poza stroną

  Po utworzeniu i utrzymaniu treści będzie ona reklamowana. Wykorzystujemy wiele kanałów do rozpowszechniania swoich unikalnych treści w Internecie. W ten sposób zbierasz linki zwrotne, które prowadzą do Twojej strony. To zapewni Twojej witrynie wyższą pozycję w Google.

  Monitorowanie i raportowanie

  Wszystkie środki SEO są mierzalne. Zawsze ujawniamy Ci te dane. Będziemy raportować wyniki raz w miesiącu. Pokazane są również kolejne kroki SEO, abyś wiedział, co nadchodzi.

  Praktyka pokazuje, że większość użytkowników sieci najczęściej ogranicza swoje działania do wyników z pierwszej lub drugiej strony w Google. Większość klientów trafia do Twojej witryny, wyszukując tzw. Słowa kluczowe w Google (najpopularniejszej wyszukiwarce w Polsce). Wysokie pozycje to gwarancja zainteresowania klientów. Pozycjonowanie to jeden z najtańszych, ale i bardzo skutecznych sposobów promocji sieci. Dlatego tak ważne jest podjęcie skutecznych i profesjonalnych działań SEO!

  Wybierz sensowne wyszukiwane hasła (słowa kluczowe), które najprawdopodobniej zostaną wprowadzone przez osobę wyszukującą. Zdefiniowane wyszukiwane hasła powinny następnie pojawić się w podstawowych elementach HTML, takich jak tytuł strony, adres URL, nagłówki, w tekście w postaci listy punktów, pogrubionej lub podkreślonej itp. Google Adwords oferuje dobre narzędzie do analizy słów kluczowych w planerze słów kluczowych.

  Obrazy, filmy i pliki audio powinny zawsze mieć opis zawartości za pomocą atrybutu ALT, ponieważ w przeciwnym razie wyszukiwarki nie mogą ich indeksować. Dzięki opisowi atrybutów ALT Twoje obrazy, filmy itp. Można znaleźć za pomocą pionowych wyszukiwarek, takich jak Google.

  Link wewnętrzny pozytywnie wpływa na ranking Google, zwłaszcza na skomplikowanych stronach. Oczywiście zdefiniowane słowa kluczowe powinny pojawić się ponownie w tekście linku, a nawigacja powinna mieć strukturę listy punktów.

  Ponadto jakość witryn, z których połączono Twoją witrynę, odgrywa ogromną rolę. Im ważniejsza jest pozycja tych witryn w wyszukiwarce, tym lepszy ranking Twojej witryny. W Google kwalifikacja ta odbywa się poprzez czynnik jakości, który odgrywa coraz ważniejszą rolę. Na podstawie liczby linków zewnętrznych w Twojej witrynie Google klasyfikuje je na podstawie tak zwanej popularności linków według liczby ich linków zewnętrznych, a tym samym jest odpowiednio umieszczana.

  Regularne wiadomości i wprowadzanie nowych treści na stronę internetową zwiększają trafność tych stron w wyszukiwarkach.

  Rozmiar strony i informacje staną się ważną częścią w dłuższej perspektywie. Dlatego korzystny jest ciągły i długoterminowy rozwój treści merytorycznych (bez odpowiednich treści skuteczny marketing online i optymalizacja pod kątem wyszukiwarek są prawie niemożliwe).

  Gdy masz już pozycję na pierwszej stronie wyszukiwarek, chodzi o wybranie. Pomagają w tym atrakcyjne i indywidualne krótkie opisy każdej strony. Dodajesz te krótkie opisy za pomocą metatagu „Opis”.

  Usługodawcy lub sprzedawcy internetowi mają jedną wspólną cechę: Twoi klienci uzyskują informacje i teraz zamawiają online za pośrednictwem witryn internetowych. Wyszukiwarki, głównie Google, są pierwszym wyborem internautów, jeśli chodzi o informacje w Internecie – w przypadku produktów i usług. Pozycjonowanie w wyszukiwarkach, zwłaszcza w Google, jest zatem decydującym czynnikiem sukcesu firmy. Bo to, czy Twoja witryna wygląda „ładnie”, czy ma „świetne oferty”, nie ma znaczenia, o ile nie zostaniesz znaleziony w wynikach wyszukiwania w sieci. Ponieważ bez dobrego pozycjonowania w wyszukiwarkach nie ma odwiedzających (nie ma ruchu), a zatem nie ma klientów, którzy surfują po Twoich stronach. Dlatego obszar optymalizacji pod kątem wyszukiwarek (SEO) w marketingu internetowym jest niezbędny dla Twojej witryny lub sklepu internetowego. Dobra pozycja w wyszukiwarce i wysoki ranking stron to plus za sukces w internecie. Agencja SEO ma wieloletnie doświadczenie we wszystkich środkach optymalizacji wyszukiwarek i dlatego jest idealnym kontaktem dla Ciebie, aby osiągnąć cel, jakim jest doskonałe pozycjonowanie w wyszukiwarkach.

  Aby uzyskać dobre rankingi dla słów kluczowych (wyszukiwanych haseł) istotnych dla Twojej firmy w dłuższej perspektywie, należy wziąć pod uwagę wiele kryteriów – zarówno pod względem technicznym (np. Użyteczność), jak i merytorycznym (treści, np. Tekst) . Szczegółowo analizujemy aktualny stan Twojej strony internetowej i przedstawiamy w konsultacji wyniki analizy, możliwości usprawnień i potencjału Twojej strony internetowej. Będziemy wtedy po Twojej stronie jako niezawodny partner SEO w zakresie optymalizacji i towarzyszyć Tobie – Twojej stronie internetowej lub Twojemu sklepowi internetowemu – z trwałą strategią pozycjonowania w wyszukiwarkach, która jest idealnie dopasowana do Twojej grupy docelowej i Twojej firmy. Oczywiście zawsze śledzimy zmiany algorytmu Google, wytyczne Google i wynikające z nich nowe wyzwania. Dzięki temu możemy szybko reagować na zmiany i dostosowywać strategię SEO do Twojej witryny lub sklepu internetowego. Popraw długoterminową pozycję w wyszukiwarkach z nami i naszymi rozwiązaniami SEO. Skorzystaj z większej liczby odwiedzających (ruchu) w witrynie i zwiększaj sprzedaż. Dzięki naszym przejrzystym analizom zawsze jesteś na bieżąco.

  Czy masz pytania dotyczące tego jak możesz osiągnąć najwyższe pozycje za pomocą odpowiednich słów kluczowych w wynikach wyszukiwania w Google i co to oznacza dla swojej witryny lub sklepu internetowego? Chętnie udzielimy Ci kompetentnych porad dotyczących rankingu wyszukiwarek w Google, pozycjonowania, optymalizacji treści i marketingu online. Zapraszamy do kontaktu – telefonicznego lub mailowego – zespół jako partner Google i agencja TOP 100 SEO jest do Państwa dyspozycji dzięki specjalistycznej wiedzy
  i przejrzystości.

  Marketing wymaga czasu i stosowania różnych metod, ponieważ konkurujesz z firmami, które mają Twoje mocne i słabe strony tak jak Ty. Promowanie i budowanie mocnych stron Twojej witryny to nasza praca.

  Audyt SEO to analiza serwisu internetowego, która wykrywa anomalie, które mogą wpłynąć na efektywne pozycjonowanie. Kiedy przeprowadzamy taki audyt, często widzimy działania, które nie byłyby dla Ciebie bezpieczne. Audyt SEO to początek, po którym następuje wdrożenie rekomendacji, które mogą przyczynić się do spodziewanego wzrostu.

  Przygotowanie do pozycjonowania strony należy rozpocząć od wstępnej optymalizacji. Oszczędza to czas i pieniądze. Audyt SEO pozwala nam na bezpłatne wprowadzenie niezbędnych zmian w ramach modyfikacji już w trakcie wdrażania Twojej witryny.

  W tej metodzie używamy dużej ilości słów kluczowych, które są spójne z Twoim biznesem. Jest to znacznie skuteczniejsza metoda, ponieważ użytkownicy mają szerszą gamę możliwych haseł wyszukiwania. W wybranych słowach kluczowych dominują niepopularne słowa kluczowe.

  Bardzo często klienci proszą o gwarancję pozycjonowania z dobrymi wynikami. Dochodzimy do wniosku, że można to prześledzić wstecz do przygód z arbitralnymi firmami. Bezpieczne pozycjonowanie nie jest procesem trwającym miesiąc, a trwałe tempo zmian na lepsze jest trudne do przewidzenia na początku, ale pierwsze efekty widoczne są bardzo szybko. Oczywiście gwarantujemy uczciwe podejście i efekty, które utrzymają się po zakończeniu naszej współpracy.

  Tak! Każdego roku Google zwiększa rolę portali społecznościowych, a skuteczne pozycjonowanie często oznacza posiadanie profilu na Facebooku, Instagramie, Pinterest i innych stronach. To czynnik rankingowy, którego rola w pozycjonowaniu będzie nadal rosła. Google sprawdza, czy nasza witryna gromadzi, udostępnia lub przegląda polubienia. Odgrywa to ważną rolę w działaniach SEO.

  W przypadku sklepów internetowych szczególnie ważne jest przeprowadzenie profesjonalnego audytu SEO. Sklepy internetowe zawsze powinny być pozycjonowane szeroko, abyśmy mogli generować jak największy ruch organiczny. Polega to na tym, że typowy sklep internetowy ma od kilkuset do kilkudziesięciu tysięcy produktów, w tym podstrony.

  Nie ryzykuj narażenia się na tak zwany filtr Google, formę kary za niedopuszczalne praktyki. Wszelkie działania SEO nie mogą szkodzić Twojej stronie i muszą być dokładnie przemyślane. Musisz pracować aktywnie i odważnie oraz przestrzegać zasad bezpiecznego pozycjonowania.

  Skrót SEO to skrót od Search Engine Optimization. Służy do ułatwienia wyszukiwania stron internetowych przez wyszukiwarki, więc możemy nazwać pozycjonowanie SEO. Marketing w wyszukiwarkach, w skrócie SEM (Search Engine Marketing), zajmuje się marketingiem w wyszukiwarkach, które są obecnie filarem internetu. Jednocześnie SEM jest podobszarem tzw. Reklamy PPC (Pay per Click Advertising). Jak sama nazwa wskazuje, dotyczy to wszystkich form reklamy online, które są rozliczane za pomocą kliknięć. Nasza agencja wspiera zarówno SEO, jak i SEM.

  Wszystko zależy od skali pozycjonowania naszych konkurentów w tych słowach kluczowych. Lokalne słowa kluczowe są znacznie łatwiejsze. Bardzo ważna jest również konkurencja w branży. Pewnie podejrzewasz, że konkurencja pomiędzy firmami w sieci jest dużo większa niż np. między lodziarniami. Nacisk kładziony jest bardziej na ogólne słowa kluczowe niż na wąskie i znaczące. Słowa kluczowe realistycznie używane przez internautów oceniamy jako najlepsze do pozycjonowania strony internetowej. Wciel się
  w klienta, poszukaj konkurencji i przeanalizuj, jakich fraz użyłeś. Możesz liczyć na naszą pomoc, będziemy mierzyć skuteczność słów kluczowych za pomocą niezbędnych narzędzi.

  Większość klientów korzystających z naszej usługi optymalizacji pod kątem wyszukiwarek jest daleko od naszej firmy. Odległość nie ma znaczenia w naszej pracy. Chętnie przyjmujemy zamówienia z każdego zakątka.

  Analiza i raportowanie

  Nasz sukces jest nie tylko wymierny, ale także zawsze weryfikowalny dla Ciebie. Będziesz otrzymywać bieżące analizy i raporty dotyczące bieżących usług pozycjonowania oraz efektów podjętych przez nas działań. Dzięki temu możemy szybko reagować na problemy i zawsze jesteś o tym poinformowany.

  Analiza branży i konkurencji

  Po zidentyfikowaniu odpowiednich słów kluczowych przyjrzyjmy się bliżej konkurencji. Sprawdzamy mocne i słabe strony Twoich konkurentów
  i dowiadujemy się, jak możesz się im przeciwstawić.

  Analiza konwersji

  Jako agencja SEO optymalizujemy również Twoją witrynę pod tym kątem, aby ruch zamieniał się
  w konwersje. W tym celu przyglądamy się wszystkim obszarom witryny i wprowadzamy poprawki wizualne, merytoryczne i techniczne. Dzięki ukierunkowanym testom A / B znajdziemy właściwą drogę.

  Badanie słów kluczowych

  Wyszukujemy i analizujemy słowa kluczowe, które sprawiają, że Ty, Twoje produkty, Twoja wydajność
  i Twoja marka są widoczne dla potencjalnych klientów. Tutaj również opieramy się na przejrzystych danych i korzystamy z niezawodnych narzędzi.

  Wyznaczanie celów

  Eksperci naszej firmy SEO sprawdzają Twoją witrynę i tworzą szczegółowy raport o jej aktualnym stanie. Na podstawie uzyskanych danych opracowujemy strategię oraz wyznaczamy Twoje cele i KPI. Otrzymasz dokładny przegląd przebiegu projektu.

  Strategia SEO i treści

  Na podstawie zbadanych przez nas słów kluczowych tworzymy dostosowaną do potrzeb strategię treści. Jednocześnie zaczynamy od technicznego przeglądu Twojej strony internetowej. Naprawiamy błędy
  i wdrażamy określone przez nas środki SEO (Search Engine Optimization).

  Potrzebne Ci pozycjonowanie?