Reklama Google

Kampanie Google Ads

Reklamuj się bez marnotrawstwa

interfejs graficzny

Strona Internetowa

Współczesne narzędzie marketingu.

Sklep Internetowy

Idealne uzupełnienie innych form sprzedaży.

Media Społecznościowe

Metoda budowania wizerunku.

Pozycjonowanie

Podniesienie pozycji Twojej strony.

Nasz Cel to Twój Sukces!

Reklama oparta na słowach kluczowych dla precyzyjnego podejścia do grupy docelowej:
Dizajnersi oferujeją potężne pakiety usług w zakresie marketingu w wyszukiwarkach (SEM). Nasze mocne strony obejmują optymalizację wyszukiwarek (SEO) i reklamy w wyszukiwarkach (SEA). Dzięki efektywnemu systemowi reklamowemu Google Ads (poprzednio: Google AdWords) wyszukiwarki Google, możliwe jest umieszczanie reklam, które pojawiają się w wynikach wyszukiwania po wprowadzeniu określonych słów kluczowych, a tym samym reklamowanie wybranej witryny. Umożliwia to kierowanie reklam do zainteresowań użytkowników. Koszty pojawiają się dopiero po kliknięciu reklamy (rozliczenie według kosztu kliknięcia). To sprawia, że Google Ads jest krótkoterminowym, rozsądnym i opłacalnym dodatkiem do klasycznej optymalizacji pod kątem wyszukiwarek, która jest szczególnie skuteczna w dłuższej perspektywie. Jako agencja Google Ads zwiększamy Twoją widoczność w wynikach wyszukiwania dzięki ukierunkowanej kampanii Google Ads (wcześniej Google AdWords).

Formularz Kontaktowy

  Podejście ukierunkowane na grupę docelową

  Docierasz do potencjalnych klientów w ukierunkowany sposób, ponieważ wprowadzając wcześniej zdefiniowane słowa kluczowe, Twoje reklamy będą wyświetlane tylko wtedy, gdy są faktycznie wyszukiwani. W ten sposób generujesz wysokiej jakości odwiedzających, czyli użytkowników, którzy również dokonują konwersji Twojej witryny. Zyskujesz potencjalnych klientów, którzy wcześniej nie znali Twojej firmy ani Twoich usług i produktów. Dzięki stałej kontroli i optymalizacji kampanii pod kątem wydajności, my jako agencja Google Ads zapobiegamy marnotrawstwu.

  Zalety Google Ads

  Spotykasz użytkownika w odpowiednim momencie, a mianowicie wtedy, gdy patrzy i potrzebuje informacji. Na przykład mógł pilnie poszukać hydraulika z powodu zalania. Nie ma lepszego czasu. Ponieważ przy wyszukiwaniu użytkownik już wykazuje zainteresowanie. Korzystasz z tych możliwości pozyskiwania klientów dzięki Google Ads (wcześniej Google AdWords). Jako agencja Google Ads zapewniamy, że wyróżniasz się na tle konkurencji i optymalizujemy Twoje kampanie reklamowe w perspektywie długoterminowej, aby osiągnąć ten cel.

  Kontrola kosztów

  Możesz ustawić maksymalną dzienną kwotę, korzystając ze zdefiniowanego budżetu dziennego. Przy określaniu budżetu oczywiście doradzimy Ci jako Twoja agencja Google Ads (dawniej Google AdWords). Po osiągnięciu dziennego budżetu reklamy zostaną automatycznie zatrzymane. Masz więc pełną kontrolę nad kosztami. Nadal pozostajesz elastyczny, ponieważ maksymalną cenę za kliknięcie lub ustawienie dziennego budżetu można zmienić w dowolnym momencie.

  Opinie

  Nasza strona internetowa dzięki pozycjonowaniu jest w TOP 10! Polecam Dizajnersów! Dobra robota!

  Anna Powor

  Polecam. Dizajnersi to profesjonalna firma projektująca kompleksowo strony www. Pan Adrian kompetentnie z ogromną cierpliwością i pasją tworzy strony internetowe. Potrafi wysłuchać i doradzić oraz dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem.

  Zbigniew Luks

  Z przyjemnością możemy polecić firmę Dizajnersi. Pełen profesjonalizm. Duża kreatywność, osobiste zaangażowanie, morze cierpliwości i indywidualne podejście do klienta. 

  Arek Kroczek

  Porady Google Ads

  Szczegółowo wyjaśnimy Ci system reklamy w wyszukiwarkach – telefonicznie lub na miejscu. Wspólnie ustalamy cele reklamowe Twojej kampanii. Ważną rolę odgrywają również takie czynniki, jak zasięg, ważne słowa kluczowe i budżet. Oczywiście wspieramy Cię we wszystkich sprawach i podejmujemy się zadań kluczowych dla sukcesu, takich jak kompleksowe badanie słów kluczowych.

  Jako Twoja agencja Google Ads tworzymy kampanię. Przede wszystkim dobieramy optymalne słowa kluczowe i odpowiednie kombinacje dla Twojej branży. Następnie tworzone są teksty reklam, które doskonale wykorzystują bardzo ograniczoną przestrzeń. Tworzymy również różne rozszerzenia reklam, aby odpowiednio wyróżnić Twoją reklamę, gdy jest emitowana.

  projektowanie stron www

  Tworzenie Kampanii

  Jako Twoja agencja Google Ads tworzymy kampanię. Przede wszystkim dobieramy optymalne słowa kluczowe i odpowiednie kombinacje dla Twojej branży. Następnie tworzone są teksty reklam, które doskonale wykorzystują bardzo ograniczoną przestrzeń. Tworzymy również różne rozszerzenia reklam, aby odpowiednio wyróżnić Twoją reklamę, gdy jest emitowana.

  Twoja kampania rozpocznie się punktualnie o ustalonej godzinie. Harmonogram reklam dokładnie określa, w jakie dni tygodnia iw jakich okresach są wyświetlane Twoje reklamy. Zaraz po rozpoczęciu kampanii Google Ads otrzymasz wstępny przegląd swoich reklam.

  Widoczne Efekty

  Będziesz otrzymywać comiesięczny raport, abyś mógł bliżej przyjrzeć się swojej kampanii. W tych raportach można na przykład zobaczyć wyświetlenia i kliknięcia, a także NAJLEPSZE słowa kluczowe i reklamy. Na pytania może odpowiedzieć bezpośrednio osoba kontaktowa.


  Jako agencja Google Ads zawsze obserwujemy kampanię, aby Twój budżet był wykorzystywany optymalnie, a reklamy były optymalnie kontrolowane. Jeśli zauważymy potrzebę optymalizacji, np. W przypadku wykluczających słów kluczowych lub nowych tekstów reklam, natychmiast dostosujemy Twoją kampanię. Jeśli masz prośby o zmianę, możesz nas o tym poinformować w dowolnym momencie. Dzięki bezpośredniemu kontaktowi z Google korzystamy z ekskluzywnej wiedzy i z pierwszej ręki uczymy się ważnych innowacji. To również pasuje do Twojej kampanii.

  Najczęstsze Pytania

  SEA to skrót od Search Engine Advertisement. SEA oznacza reklamowanie się w wyszukiwarkach takich jak Google czy Bing. Najbardziej znanym zastosowaniem SEA są reklamy tekstowe w Google: Google Ads (AdWords). Największe hity w Google to często te reklamy Google. Reklamy graficzne (display), reklamy zakupowe lub reklamy na YouTube mogą być również umieszczane za pośrednictwem Google Ads w ramach SEA. Chętnie doradzimy we wszystkich aspektach SEA i pomożemy w znalezieniu najbardziej odpowiedniego formatu reklamy w wyszukiwarkach. Zapoznaj się z naszymi pakietami startowymi SEA.

  Dzięki Google Ads ™ (dawniej Google AdWords) jesteś obecny dokładnie wtedy, gdy użytkownicy wyszukują Twoje imię i nazwisko, Twoje usługi i produkty w wyszukiwarce Google. Twoja dopasowana reklama będzie wyświetlana wysoko w Google. Potencjalny klient trafia do Twojej witryny, klikając reklamę lub bezpośrednio do Ciebie dzwoni. Płacisz tylko wtedy, gdy zostanie kliknięty. Z przyjemnością skonfigurujemy Twoje konto Google Ads optymalnie dla Ciebie. Zapoznaj się z naszymi pakietami startowymi SEA.

  Sieć reklamowa Google składa się z wielu witryn lub portali internetowych, w których może pojawiać się Twoja reklama. Zwiększ swoją świadomość, umieszczając reklamy w ogromnej sieci reklamowej Google! Skontaktuj się z nami, chętnie doradzimy Ci niezobowiązująco.

  Wyświetlając reklamy za pośrednictwem Google Ads, płacisz tylko za efektywne kliknięcia. Jest to tzw. Adspend (koszty reklamy w Google). 

  Aby faktycznie generować te skuteczne kliknięcia, a tym samym przyciągać potencjalnych klientów do swojej witryny, potrzebujesz profesjonalnej, ukierunkowanej kampanii SEA. Zapoznaj się z naszymi pakietami startowymi SEA. Chętnie opiekujemy się i na bieżąco optymalizujemy Twoje konto Google Ads. Bądź obecny i widoczny dla Twojej grupy docelowej w Google.

  Profesjonalne SEA i Google Ads są zdecydowanie warte zachodu. W zależności od produktu / usługi można wygenerować znaczną dodatkową sprzedaż przy minimalnej inwestycji. Google Ads pomoże Ci zmaksymalizować osiąganie celów lub skuteczność. Ważne jest zdefiniowanie celów, które uwzględniają grupę docelową, otoczenie rynkowe oraz własną ofertę. Sukces zależy od wielu czynników, ale zawsze można go zmierzyć bezpośrednio. Zawsze wiesz, czy iw jakim stopniu Twoje kampanie SEA są warte zachodu.

  Możesz oczywiście samodzielnie założyć konto Google Ads i rozpocząć kampanię SEA (reklama w wyszukiwarkach). Jednak możliwości i funkcje są bardzo zróżnicowane i są stale poszerzane. Profesjonalne i celowe zarządzanie i optymalizacja konta Google Ads wymaga dużego doświadczenia i specjalistycznej wiedzy. Zawsze musisz być na bieżąco i regularnie inwestować w swoje kampanie. Im lepiej opanujesz Google Ads, tym bardziej opłacalne będą kampanie SEA. Chętnie doradzimy bez konieczności znalezienia najlepszego możliwego rozwiązania

  Sukces Twojej kampanii Google Ads można mierzyć bezpośrednio. Poniesione koszty reklamy (wydatki na reklamę) można bezpośrednio porównać ze sprzedażą generowaną przez te reklamy. Możesz więc zobaczyć, ile opłaca się kampania SEA.

  Potrzebne Ci pozycjonowanie?